Get Adobe Flash player
Автосервіс Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин

Досить спірне питання - як зберігати шини. Хтось не надає цьому значення і виправдовується тим, що шини - це річ, яка не може служити довго. Вони створюються для того, щоб використовувати їх до моменту непридатності і замінювати, коли експлуатація неможлива.

Ось список  факторів, які впливають на збереження шин. Це і кисень, і озон, і прямі сонячні промені, і мастильні матеріали, бензин, хімічно активні речовини і так далі.Виходячи з цього, логічно припустити, що шини необхідно зберігати в темному прохолодному місці, причому чистому і не вологому.

 Але і це ще не все. Важливо не тільки вибрати зручне місце, але і правильно розташувати шини.І в цьому питанні абсолютно не важливо, якої марки у вас автомобіль.Будь-який автомобіль потребує дбайливого догляду. У цьому сенсі автовласник є сам ініціатором дбайливого ставлення до свого володіння.Навіть якщо у вас такий якісний і потужний автомобіль, знання правил зберігання шин вам не зашкодить.

Отже, перед тим, як відправити шину на тривале зберігання, потрібно забезпечити їй повну чистоту - залишки гравію, бруду, пилу, мастила тощо необхідно видалити.

Ні в якому разі не можна допускати, щоб шини зберігалися у вертикальному положенні. У самому гіршому випадку можна шину зберігати підвішеною на спеціальному пристрої. А найкращим способом зберегти шину є застосування спеціального дерев'яного піддону.Єдиний виняток - шини, які не укріплені на диск. Вони можуть зберігатися вертикально. Але вони потребують регулярної зміни положення - кожні 3-4 тижні шину потрібно перевернути на іншу сторону, щоб тиск був однаковим на всі дільниці.Помилкою є й те,що деякі автомобілісти складають шини одну на іншу. Такий спосіб зберігання не може забезпечити якісне зберігання шин не пошкодженими.

Зберігання шин

 Якщо виникає необхідність зберігати шини не в приміщенні, а на відкритому майданчику,то слід також виконати деякі умови.По-перше, зберігання на повітрі можливо не більше 1 місяця. По-друге, все ж потрібно забезпечити шинам захист від прямих сонячних променів - спорудити навіс або хоча б укрити їх захисним матеріалом.

Пошук по сайту

ban3.gif