Get Adobe Flash player
Автосервіс Тиск в шинах

Тиск в шинах

Тиск в шинахТемпература значно впливає  на внутрішній тиск в шинах. Температура в теплому гаражному приміщенні може бути до 30 ? C вище ніж зовні.  Якщо тиск в шині буде вимірян в приміщенні, то це буде занадто низько для вуличної температури.

Приклад: температура в гаражі +20 ? C, у той час як температура на вулиці -10 ? C. Якщо тиск в шинах відрегульоване в гаражі, то тиск, в шинах, має бути на 30 kPa (0.3 Бар) вище ніж рекомендоване значення, щоб гарантувати правильний рівень внутрішнього

тиску шин для експлуатації зовні.

Вплив температури на тиск шин легкового автомобіля складає приблизно 10 kPa (0.1 Бар) / 10 ? C.

Крім того, для точності установки внутрішнього тиску в шинах, водії повинні бути впевнені, що шини з направленим типом малюнка протектора правильно встановлені на автомобілі. Стрілка на боковині шини вказує напрямок обертання.

Щоб продовжити період експлуатації шин, шини з задніх і передніх осей слід міняти місцями з одного осі на іншу кожні 5 000-10 000 кілометрів.

 У результаті шини зношуються рівномірно і покажуть найменшу різницю в зносі.

Ми рекомендуємо, щоб Ви використовували період обкатки для шин з маркуванням M + S. У період обкатки слід уникати грубих гальмувань протягом перших 500 км експлуатації шипованих шин.Плавне гальмування збільшить довговічність шипів протиковзання: шипи міцно і надійно закріпляться в шинах і не будуть випадати.

Пошук по сайту

ban3.gif